facebook web
Bank zmieniającego się świata

Biznes Ofensywa Banku BGŻ BNP Paribas: niskie marże i zero prowizji za udzielenie kredytu

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczyna biznesową ofensywę. Od 4 lutego do końca marca trwa promocja kredytów dla obecnych i nowych klientów Banku. Mikrofirmy będą mogły skorzystać zarówno z kredytów o niskich marżach, za udzielenie których Bank nie pobierze prowizji, jak i atrakcyjnej oferty produktów leasingowych.

Promocyjna oferta obejmuje produkty niezabezpieczone: kredyt w rachunku bieżącym oraz kredyt gotówkowy (obrotowy). W obu przypadkach Bank nie pobiera prowizji za udzielenie finansowania, natomiast marża wynosi 4,9 proc.

Pierwszy kwartał to dla mikroprzedsiębiorstw dobry moment, by z impetem rozpocząć rok i zrealizować ambitne projekty, które pomożemy sfinansować na atrakcyjnych warunkach. Dbamy o to, by nasza oferta była kompleksowa, dlatego we współpracy z BNP Paribas Leasing Solutions oferujemy także atrakcyjne warunki cenowe produktów leasingowych – mówi Kamil Olszewski, dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych i Biznesowych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Warunkiem skorzystania z oferty kredytowej jest otwarcie lub posiadanie rachunku bieżącego w Banku. Dla nowych klientów, Bank przygotował specjalną ofertę - rachunek dla firm, który prowadzony jest bezpłatnie przez 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Oferta jest ważna do  31 marca 2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące warunków cenowych i warunków skorzystania z promocji można uzyskać w oddziałach Banku oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl i www.raiffeisenpolbank.com (Oferta dla klientów przejętych przez BGŻ BNP Paribas).

 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Rzecznik prasowy

Bank BGŻ BNP Paribas

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

Bank BGŻ BNP Paribas

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość