facebook web
Bank zmieniającego się świata

6 listopada - inauguracja nowego cyklu lokalnych spotkań dla klientów biznesowych Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas wraz z partnerami Programu Handlu Zagranicznego – KUKE i firmą Bisnode - przygotował cykl spotkań „Nowe kierunki” skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. W sumie eksperci odwiedzą 15 miast w całym kraju. Pierwsze spotkanie rozpoczynające całą serię odbędzie się 6 listopada w hotelu Tiffi Boutique przy ul. Żeglarskiej 7 w Olsztynie.

Uczestnicy spotkań będą mieli okazję przede wszystkim poznać ofertę wsparcia dla firm w województwie warmińsko-mazurskim. Eksperci podzielą się również swoimi doświadczeniami dotyczącymi ekspansji zagranicznej działających w Polsce przedsiębiorstw i ich rozwoju na światowych rynkach. Budowanie wzajemnego zaufania w relacjach międzynarodowych to z kolei temat, który przybliży uczestnikom międzykulturowa badaczka – dr Malwina Bakalarska. 

- Decyzja o rozszerzeniu działalności na rynki zagraniczne  to ważny moment dla firmy i coraz częściej także  kluczowy sposób na dalszy rozwój biznesu. Pomagają dobre kontakty, sprawdzona sieć partnerów, intuicja i rozeznanie rynku. Warto jednak zyskać szerszy horyzont dzięki doświadczeniu innych przedsiębiorstw i wiedzy ekspertów. Cykl spotkań pod hasłem „Nowe kierunki”, który rozpoczynamy w listopadzie to nasza kolejna inicjatywa, mająca zachęcić przedsiębiorców do współpracy. Chcemy przedstawiać zarówno pomysły na działania lokalne tam, gdzie przedsiębiorstwa działają na co dzień, ale także pokazywać i zachęcać do wyjścia za granice - oczywiście przy wsparciu Banku BGŻ BNP Paribas – mówi Kinga Ragan, dyrektor Zarządzający Pionu Zarządzania Siecią Sprzedaży MŚP w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kolejne spotkania odbędą się 7 listopada w Mławie, 8 listopada w Siedlcach, 13 listopada w Bydgoszczy, a w kolejnych dniach w Toruniu, Kutnie i Radomiu. 19 listopada eksperci odwiedzą Leszno, 21 listopada Zieloną Górę. W kolejnym tygodniu udadzą się do Częstochowy i Kielc. W grudniu przedsiębiorcy spotkają się z kolei w Nowym Sączu (4.12) oraz Rzeszowie (5.12).

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wysłać maila ze zgłoszeniem na adres: biznesakademia@bgzbnpparibas.pl

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Rzecznik prasowy

Bank BGŻ BNP Paribas

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

Bank BGŻ BNP Paribas

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość