facebook web
Bank zmieniającego się świata

Aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas GOmobile dostępna w języku ukraińskim i rosyjskim

Z myślą o rosnącej grupie obywateli Ukrainy pracujących i mieszkających w Polsce, Bank BGŻ BNP Paribas udostępnił aplikację mobilną GOmobile w języku ukraińskim i rosyjskim. Dodatkowo, klienci otrzymali możliwość dostosowania języka z poziomu ustawień aplikacji, niezależnie od języka systemowego telefonu.   

Bank BGŻ BNP Paribas obsługuje coraz więcej zagranicznych klientów mieszkających w Polsce. Zdecydowaną ich część stanowią Ukraińcy, którzy mogą teraz zarządzać swoimi finansami za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile w swoim ojczystym języku. 

- Po raz kolejny odpowiadamy na potrzeby osób, które chcą skorzystać z podstawowych produktów i usług bankowych, tym razem dodając kolejne języki obsługi aplikacji GOmobile – ukraiński i rosyjski. Nasza propozycja ma na celu ułatwienie obywatelom z Ukrainy funkcjonowania w sferze finansów w Polsce – mówi Maciej Chlebowski, dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży w Banku BGŻ BNP Paribas. – Udogodnienia w aplikacji mobilnej są potwierdzeniem konsekwentnie rozwijanej oferty skierowanej do klientów zza wschodniej granicy. W kwietniu br. m.in. nawiązaliśmy współpracę z operatorem komórkowym T-Mobile, dzięki której klienci z Ukrainy mają możliwość otrzymania bezpłatnie karty pre-paid z dedykowaną ofertą – dodaje Maciej Chlebowski. 

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje także pakiet rozwiązań, który ułatwia obywatelom Ukrainy zarządzanie finansami osobistymi oraz dostęp do usług bankowych. Klienci z Ukrainy, by móc w pełni korzystać
z usług bankowych (na przykład kredytów), muszą posiadać numer PESEL. Jeśli klient jest zameldowany w Polsce, posiada ważny paszport i wizę, pracownicy Banku mogą wspomóc go podczas wypełniania wniosku o nadanie numeru PESEL. 

Ponadto, obywatele Ukrainy mogą również skorzystać ze wsparcia doświadczonych doradców za pośrednictwem infolinii w języku ukraińskim. Bank przygotował w tym języku również materiały informacyjne i promocyjne, a także ukraińską wersję strony internetowej, dzięki czemu klienci na bieżąco otrzymują informacje o najtańszej na rynku i dużo korzystniejszej niż przekazy pieniężne możliwości przelewów pieniędzy na Ukrainę.

Aplikacja mobilna GOmobile w  języku ukraińskim i rosyjskim jest dostępna zarówno dla użytkowników telefonów z  systemem Andriod, jak i iOS. GOmobile Banku BGŻ BNP Paribas prowadzona już jest w 4 językach: po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Rzecznik prasowy

Bank BGŻ BNP Paribas

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

Bank BGŻ BNP Paribas

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość