facebook web
Bank zmieniającego się świata

Informacje dla mediów

Gimnazjalisto dołącz do grona blisko 700 stypendystów Fundacji BGŻ BNP Paribas

Do 15 kwietnia trwa rekrutacja do XV edycji programu stypendialnego Klasa Fundacji BGŻ BNP Paribas. O miejsce w programie mogą ubiegać się uczniowie szkół gimnazjalnych z mniejszych miejscowości, którzy  bardzo dobrze się uczą, mają ponadprzeciętną motywację, a jednocześnie znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

czytaj więcej

Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny z tytułem Top Employer Polska

Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny został wyróżniony tytułem Top Employer Polska przyznawanym przez Top Employers Institute.  Bank znalazł się w gronie organizacji wyróżniających się najlepszymi praktykami w zakresie polityki personalnej.  - Wierzymy, że aby stworzyć dobrze funkcjonującą organizację konieczni są zaangażowani pracownicy. ...

czytaj więcej

Bank BGŻ BNP Paribas opublikował raport społeczny za rok 2015

Raport społeczny Banku BGŻ BNP Paribas za rok 2015, przygotowany zgodnie z międzynarodowymi standardami raportowania GRI G4, prezentuje kluczowe aspekty wpływu Banku na otoczenie społeczne i środowiskowe. ...

czytaj więcej

Wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Banku BGŻ BNP Paribas S.A. za III kwartały 2016 r.

Zysk netto Grupy za 9 miesięcy 2016 roku wyniósł 74,9 mln zł, o 16,6 mln zł więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Istotny wpływ na osiągnięte wyniki miały m.in. procesy połączeniowe, które właśnie wkraczają w fazę finalizacji.  „Dokładnie dziś, 10 listopada, rozpoczyna się najważniejszy moment integracji.

czytaj więcej

Ograniczony dostęp do bankowości elektronicznej w BGŻ BNP Paribas

Jutro, tj. 10 listopada, oddziały Banku BGŻ BNP Paribas zostaną zamknięte o godz. 14.00, a bankowość elektroniczna  i telefoniczna, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych  zostanie wyłączona o godz. 18.00.

czytaj więcej

Ujednolicona bankowość elektroniczna w BGŻ BNP Paribas

Podczas listopadowego, długiego weekendu (10-14.XI.2016 r.) Bank BGŻ BNP Paribas ujednolici systemy informatyczne. Dotychczasowa bankowość elektroniczna eBGŻ zostanie zastąpiona systemem Pl@net, który umożliwi m.in. dostęp do aplikacji mobilnej wszystkim klientom.

czytaj więcej

Wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Banku BGŻ BNP Paribas S.A. w I półroczu 2016

Grupa Kapitałowa Banku BGŻ BNP Paribas opublikowała wyniki finansowe za I półrocze 2016 r. - zysk netto wyniósł 64,6 mln zł. Oznacza to wzrost o 46,8 mln zł w porównaniu z I poł. 2015 r.

czytaj więcej

Nowi szefowie Personal Finance oraz Bankowości Korporacyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas

Od początku wakacji, 1 lipca, obszar Bankowości Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas ma nowego szefa – zarządza nim wiceprezes Philippe Paul Bézieau. Z początkiem sierpnia do zarządu Banku dołączył także Jerzy Śledziewski, który objął funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar Bankowości Korporacyjnej.

czytaj więcej

Rusza III edycja KINA POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI . W tym roku mieszkańcy 46 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. Inauguracja tegorocznej edycji projektu odbędzie się już 2 lipca podczas XXI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach podczas specjalnego pokazu filmu „Planeta Singli”.  – Kino to drugi, obok tenisa,...

czytaj więcej