facebook web
Bank zmieniającego się świata

Informacje dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP”

Bank BGŻ BNP Paribas wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP” wesprze rolników w implementacji optymalnych standardów zrównoważonego rolnictwa. Sektor ten jest kluczową gałęzią gospodarki (odpowiada za 3,8 proc. światowego PKB oraz 29proc. zatrudnienia), a jego znaczenie będzie rosnąć w kolejnych dekadach.

Bank BGŻ BNP Paribas jednym z najaktywniejszych banków w dziedzinie CSR

24 dobre praktyki realizowane przez Bank BGŻ BNP Paribas w obszarze CSR znalazły się w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Bank BGŻ BNP Paribas partnerem wydarzenia „Let’s Start Up!”

20 kwietnia rusza inicjatywa Studenckiego koła Naukowego Biznesu SGH „Let’s start up!”, którą wspiera Bank BGŻ BNP Paribas. Dragon’s Den, Startup2Night, Tech Expo to imprezy, w ramach których startupowcy mogą zaprezentować firmę, przedstawić nowe idee przedsięwzięć czy znaleźć rozwiązanie dla projektów. ...

Bank BGŻ BNP Paribas po raz drugi najlepszy dla rolnika

Bank BGŻ BNP Paribas zajął ponownie pierwsze miejsce w drugiej edycji rankingu Bank Najlepszy dla Rolnika 2017 przygotowanym przez agencję badawczą Martin&Jacob.

Gimnazjalisto dołącz do grona blisko 700 stypendystów Fundacji BGŻ BNP Paribas

Do 15 kwietnia trwa rekrutacja do XV edycji programu stypendialnego Klasa Fundacji BGŻ BNP Paribas. O miejsce w programie mogą ubiegać się uczniowie szkół gimnazjalnych z mniejszych miejscowości, którzy  bardzo dobrze się uczą, mają ponadprzeciętną motywację, a jednocześnie znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny z tytułem Top Employer Polska

Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny został wyróżniony tytułem Top Employer Polska przyznawanym przez Top Employers Institute.  Bank znalazł się w gronie organizacji wyróżniających się najlepszymi praktykami w zakresie polityki personalnej.  - Wierzymy, że aby stworzyć dobrze funkcjonującą organizację konieczni są zaangażowani pracownicy. ...

Bank BGŻ BNP Paribas opublikował raport społeczny za rok 2015

Raport społeczny Banku BGŻ BNP Paribas za rok 2015, przygotowany zgodnie z międzynarodowymi standardami raportowania GRI G4, prezentuje kluczowe aspekty wpływu Banku na otoczenie społeczne i środowiskowe. ...

Wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Banku BGŻ BNP Paribas S.A. za III kwartały 2016 r.

Zysk netto Grupy za 9 miesięcy 2016 roku wyniósł 74,9 mln zł, o 16,6 mln zł więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Istotny wpływ na osiągnięte wyniki miały m.in. procesy połączeniowe, które właśnie wkraczają w fazę finalizacji.  „Dokładnie dziś, 10 listopada, rozpoczyna się najważniejszy moment integracji.

Ograniczony dostęp do bankowości elektronicznej w BGŻ BNP Paribas

Jutro, tj. 10 listopada, oddziały Banku BGŻ BNP Paribas zostaną zamknięte o godz. 14.00, a bankowość elektroniczna  i telefoniczna, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych  zostanie wyłączona o godz. 18.00.